Hoşgeldiniz ÜYE GİRİŞİ /// ÜYE OL

Vajinismus Tedavisinde Bilişsel Davranışçı Regresif Hipnoterapi

Share on Facebook
Vajinismus Tedavisinde Bilişsel Davranışçı Regresif Hipnoterapi
Üretici: Psikoterapi Enstitüsü Yayınevi
Ürün Kodu: 233
Stok Durumu: 493
43.00 TL
KDV Dahil: 43.00 TL
0 yorum  0 yorum  |  Yorum Yap
Etiketler:

Vajinismus Tedavisinde Bilişsel Davranışçı Regresif Hipnoterapi

-Arka Kapaktan-

Kitabın halkımıza, eğitmenlere, aile hekimlerine ve biz terapistlere çok yararlı olacağı kanaatindeyim ve hararetle okumanızı tavsiye ediyorum.
Uz. Dr. Tahir Özakkaş

Bu kitap; Alan ve Güzel’in akıcı bir üslupla, tarafsız bir yaklaşımla kaleme aldıkları, gerek ulusal ve gerekse uluslararası yayınları ve uzun yılları alan kendi deneyim ve bilgilerini cömertçe paylaştıkları ciddi bir kaynak niteliğindedir.
Bu konudaki ilkeli çalışmaları ve bilgilerini hekimlerle paylaşmaları konusunda kendilerini kutluyor ve kitapların devamının gelmesini diliyorum. Okuyucu açısından da erişebilecekleri doyurucu ve tatminkar bir hipnoz bilgi ve eğitim kitabı olarak ilgili tüm okurlara tavsiye ediyorum.
Dt. Ali Eşref MÜEZZINOĞLU

Bu kitap, vajinismusun kombine tedavisi bağlamında, vajinismus, bilişsel davranışçı terapiler ve hipnoterapi arasındaki etkileşimleri anlaşılır bir şekilde anlatmak amacıyla kaleme alınmıştır.

Verdiğimiz eğitim ve kurslarda kursiyerlerimizin pratiğe yönelik teorik bazda yayın isteklerinin karşılanması fikrinden doğan bu kitap, zahmetli bir yazı serüveninden sonra ortaya çıkmıştır.

Yorum Yap

Adınız:


Yorumunuz: Not: HTML'ye dönüştürülmez!

Oylama: Kötü           İyi

Doğrulama kodunu giriniz: