Hoşgeldiniz ÜYE GİRİŞİ /// ÜYE OL

Evlilikte Mutluluk

Share on Facebook
Evlilikte Mutluluk
Ürün Kodu: Evlilikte Mutluluk
Stok Durumu: Tükendi
27.00 TL
KDV Dahil: 27.00 TL
0 yorum  0 yorum  |  Yorum Yap
Etiketler:

Evlilikte Mutluluk
Yazar: Susan Heitler

Çeviri: Gülder Tümer

        "Mutsuz bir evliliğin tipik özellikleri olan anlaşmazlıklara, kavgalara, çatışmalara ve iletişim bozukluklarına son. Dr. Susan Heitler, açık ve sade diliyle bu konuda okuyucuya etkin ve net stratejiler sunuyor."
-Prof. Dr. Arnold A. Lazarus, Rugers Üniversitesi ve Mesleki Psikoloji Bölümü
         "Dr. Heitler evlilik terapisi konusunda pek çok başlığı tek bir ciltte toplamış. Evlilikte Mutluluk kitabını okumak ve okuduklarınızı eşinizle paylaşmakla evliliğinizde ortaya çıkan sorunların üstesinden gelebilirsiniz. Evliliklerini sağlamlaştırmak isteyen çiftlere bu kitabın iyi bir rehber olacağına inanıyorum"
-Dr. Diane Medved,
"The Case Against Divorce" adlı kitabın yazarı ve "The American Family: Discovering
the Values That Make Us Strong" adlı kitabın iki
yazarından biri.
         "Evlilikte Mutluluk kitabı kendilerini ve birbirlerini daha iyi anlamak isteyen çiftler için mükemmel bir rehber. Bu kitabı okuyan çiftlerin sayısı arttıkça, evliliğin gerçek bir ortaklığa dönüştüğü, yeni ve daha mutlu bir dünya düzenini gerçekleştirebileceğimize inanıyorum."
-Monica McGoldric,
         New Jersey Aile Enstitüsü Başkanı, "Ethnicity and Family Therapy", "Genograms in Family Assessment" ve "The Changing Family Life Cycie" adlı kitapların yazarı.
Psikolog Susan Heitler 18 yıl Denver'da klinik psikolog olarak çalışmıştır. Aileler için yazdığı "David Decides About Thumbsucking", uzman terapistler için yazdığı "From Conftict to Resolution" adlı kitaplar ve "The Angry Couple" adındaki videoteyp, alanlarında klasik olmuş yapıtlarıdır. Dr. Heitler, Harvard Üniversitesi'nden mezun olduktan sonra doktorasını NYU'dan almıştır ve Denver Üniversitesi Mesleki Psikoloji Bölümü'nde profesör olarak çalışmaktadır.

Yorum Yap

Adınız:


Yorumunuz: Not: HTML'ye dönüştürülmez!

Oylama: Kötü           İyi

Doğrulama kodunu giriniz:Benzer Ürünler