Hoşgeldiniz ÜYE GİRİŞİ /// ÜYE OL

Vajinismus'un Üstesinden Gelmek

Share on Facebook
Vajinismus'un Üstesinden Gelmek
Ürün Kodu: Vajinismus'un Üstesinden Gelmek
Stok Durumu: 3
21.60 TL
KDV Dahil: 21.60 TL
0 yorum  0 yorum  |  Yorum Yap
Etiketler:

Vajinismus'un Üstesinden Gelmek

Dr. A. Cem KEÇE

Cinsel Terapide Dr. Keçe Modeli'ne göre tedavi yaklaşımlarını anlatan Vajinismus'un Üstesinden Gelmek; vajinismus sorunu yaşayan kadınların eşleriyle birlikte sorunun üstesinden nasıl gelebileceklerine odaklanmış bir rehber kitaptır, büyük bir bilgelikle ve empatiyle yazılmış bir başucu eseridir, herkesin anlayabileceği bir üslupta yazılmış bir cinsel tedavi kitabıdır. Özellikle "normal yapıdaki kızlık zarı ideal şartlar altında ilk cinsel ilişki deneyiminde ve sonrasında; kanamaz, yırtılmaz, delinmez, patlamaz, ağrı ve acı yapmaz" iddiasının işe yararlılığını kanıtlayan tavsiyeler ve vaka örnekleriyle doludur.

Cinselliğin Dayanılmaz Ağırlığı ve Edebi Cinsellik kitaplarının da yazarı, Cinsel Tıp Enstitüsü Genel Başkanı, evlilik terapisti, ülke çapında büyük üne sahip ve bir cinsellik otoritesi olan Cinsel Terapist Dr. A.Cem Keçe; bu kitapta vajinismusun psikodinamiğini ve cinsel terapisinin bütün boyutlarını işlemektedir.

Alanında ilk olma özelliğini taşıyan ve mutlaka okunması gereken bir başyapıt olan bu kitap; başta vajinismus sorununu yaşayan çiftler, vajinismus olmaktan endişe duyan genç kızlar, çocuklarının vajinismus olmaması için neler yapılması gerektiğini öğrenmek isteyen ebeveynler olmak üzere; cinsel terapistlere, cinsel danışmanlara, medya mensuplarına ve konuyla ilgilenen herkese sesleniyor.

Yorum Yap

Adınız:


Yorumunuz: Not: HTML'ye dönüştürülmez!

Oylama: Kötü           İyi

Doğrulama kodunu giriniz:



Benzer Ürünler