Hoşgeldiniz ÜYE GİRİŞİ /// ÜYE OL

Alerji ve Deri Hastalıklarında Hipnoterapi

Share on Facebook
Alerji ve Deri Hastalıklarında Hipnoterapi
Üretici: Psikoterapi Enstitüsü Yayınevi
Ürün Kodu: 04
Stok Durumu: 492
43.20 TL
KDV Dahil: 43.20 TL
0 yorum  0 yorum  |  Yorum Yap
Etiketler:

Alerji ve Deri Hastalıklarında

 

Hipnoterapi

 

Uz. Dr. Tahir ÖZAKKAŞ

 

        “...İnsan somasının nasıl psişiğini etkileyip kişiyi mutlu veya mutsuz kıldığına tanık olduk ise; insan psişiğindeki dalgalanmaların bedensel fonksiyonlara verdiği arızaları da gözlemledik. İnsandaki enfeksiyon hastalıklarının, yaralanmaların, felçlerin, bedensel organik problemlerin insanı ciddi olarak üzdüğünü ve ruhsal yönden yıkıma sürüklediklerini müşahade ettik.

        İşte insanın psişiğinde kopan fırtınalar, en belirgin olarak insan cildinde cevap bulmaktadır. Yıllardır merak ettiğim; "Deri ruhun aynasıdır." veciz sözünün anlamın yeni yeni kavradım. Kıymetli dermatolog Doç. Dr. Özcan AŞÇIOĞLU ile yaptığımız sohbetler esnasında, bu sözün derinliklerine inmeye çalıştık. İnsan cildinin bu esrarengiz özelliği beni çok cezbetti…"

        Uz. Dr. Tahir Özakkaş'ın bu eseri, insan ve insan ötesini araştırmak isteyenlere ilginç, esrarengiz bir yöntem ve sonsuz sayıda imkân sunmaktadır. Bu kitap, özellikle allerji ve deri hastalıkları üzerinde çalışan terapistlerin,  güçlü bir tedavi uygulaması olan hipnozu incelemek ve anlamaya çalışmak için merakla okuyacağı eşsiz bir kaynak kitaptır.

                                                    İÇERİKTEN

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Yorum Yap

Adınız:


Yorumunuz: Not: HTML'ye dönüştürülmez!

Oylama: Kötü           İyi

Doğrulama kodunu giriniz:Benzer Ürünler