Hoşgeldiniz ÜYE GİRİŞİ /// ÜYE OL

Gizlilik ve Güvenlik

Gizlilik ve Güvenlik


       *  yayin.psikoterapi.com sitesinin, kayıtlı kullanıcılarına daha güvenli bir İnternet ortamı sağlamak için belirlediği gizlilik hakları aşağıdaki gibidir:
Kişisel bilgileriniz (ad, soyad, e-mail adresi, posta adresi, satın aldıklarınız vb.) kesinlikle başka kişi ve kuruluşlara verilmez ve reklam, tanıtım, pazarlama yapmak amacıyla kullanılmayacaktır sadece Psikoterapi Enstitüsü Yayınevi ile iletişiminizde kullanılır.

       *  Toplanan üye bilgilerinin gizliliği, güvenliği ve müşteri istekleri doğrultusunda kullanılması Psikoterapi Enstitüsü Yayınevi’nin temel prensipleri içerisindedir.
Üyelik aşamasında verdiğiniz tüm bilgilere sadece siz ulaşabilir ve siz değiştirebilirsiniz. Başka bir üyenin sizinle ilgili bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir.


       *  Üye bilgileri Psikoterapi Enstitüsü Yayınevi içerisinde sağlanan güvenlik şartları içerisinde gizlidir ve Psikoterapi Enstitüsü Yayınevi çalışanlarının ve görevlilerinin söz konusu müşteri bilgilerine erişimleri Psikoterapi Enstitüsü Yayınevi Güvenlik Politikaları çerçevesinde düzenlenmiş olup; müşteri bilgileri hukuki zorunluluk durumları haricinde hiç bir kişi ve kurum ile paylaşılamaz.

       *  Dışarıdan alınan hizmetlerde, hizmet alınan kuruluşlarla imzalanan sözleşmelerde mutlaka müşteri bilgilerinin gizliliğine ait madde bulunmakta ve hizmet alınan kuruluşlar ve çalışanlarının Psikoterapi Enstitüsü Yayınevi Güvenlik Politikaları çerçevesinde tesbit edilen gizlilik ve sır saklama kurallarına uymaları istenmektedir.

       *  Kayıt esnasında sizden istenen kişisel bilgilerden, zorunlu olanlar hariç, istediklerinizi kendi inisiyatifiniz dahilinde bize bildirebilirsiniz. Bize vermeyi tercih etmeyeceğiniz bilgiler varsa, bu alanları doldurmak veya işaretlemek zorunda değilsiniz.

       *  Üyelerimiz, yayin.psikoterapi.com internet ortamındaki bilgilerine erişmek için kendisini doğru biçimde sistemlerimize tanıtmak zorundadır. Buradaki sorumluluk tamamen üyeye aittir.

        * İstediğiniz zaman üyelikten ayrılabilirsiniz. Üyelikten ayrılanların bilgileri silinir, Psikoterapi Enstitüsü Yayınevi tarafından kullanılmaz.

       *  Psikoterapi Enstitüsü Yayınevi, ilgili mevzuat çerçevesinde üye bilgilerinin gizliliğini temin etmek kaydıyla, güveninize saygı duyduğunu belirtir.

       *  yayin.psikoterapi.com'dan size gelen bilgilendirici e-mailleri almak istemiyorsanız admin@psikoterapi.com adresine mail almak istemediğinizi belirtir bir e-mail göndermeniz yeterlidir. Ancak, bu düzenleme sonrasında, Psikoterapi Enstitüsü Yayınevi’nın düzenlediği kampanyalardan haberdar olamayacağınızı bilmenizi isteriz.


       *  yayin.psikoterapi.com, üye ve ziyaretçilerin site ile ilgili tarafımıza ulaştırdıkları her türlü istek, öneri ve soruları içeren bilgiler site performansını ölçmek açısından saklanmaktadır. Bu bilgiler kişilerin kendilerine yanıt vermek dışında herhangi bir amaç ile kullanılamaz.

       *  yayin.psikoterapi.com’da yayınlanan hiçbir yazı veya grafik üçüncü kişiler tarafından izinsiz kullanılamaz. Bu sitede yer alan içerik materyali ya da fonksiyonalite, başka mecralarda yayınlanamaz.

       *  yayin.psikoterapi.com, Psikoterapi Enstitüsü Yayınları’nın kitap ve dvd satis resmi web sitesidir.


PSİKOTERAPİ ENSTİTÜSÜ

Bayramoğlu Mah. Fatih Sultan Mehmet Cad. No: 285

Darıca / KOCAELİ-TÜRKİYE

0262 653 66 99 - 98 pbx        0532 267 47 94 gsm        0262 653 53 45 fax

yayin@psikoterapi.com